Виявлено чергові порушення під час реалізації хвойних дерев

У передноворічний період працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області активізували заходи щодо дотримання законності у сфері реалізації «новорічних» дерев. У рамках операції «Новорічна ялинка», яка проводиться щороку, в період з 25 по 31 грудня 2025 року було здійснено чергові рейдові перевірки на території Хмельницької та Кам’янець-Подільської громади.

В результаті проведення рейдової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства  31 грудня цього року у м.Кам’янець-Подільському було складено один протокол за здійснення продажу 30 ялинок без документів на походження  дерев. Протокол про адмінправопорушення направлено до суду.

Станом  на 1 січня 2026 року інспекторами  було складено 9 адміністративних протоколів відповідно до частини 1 статті 88-1 КУпАП. Матеріали справ готуються для направлення  на розгляд до суду.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці