На Щедрівському водосховищі виявлено браконьєра

06 травня 2026 року інспектори Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області спільно з працівниками сектора водної поліції Хмельницького районного управління поліції провели рейдовий захід на Щедрівському водосховищі.

В результаті проведеного заходу о першій годині ночі в селищі Летичів на Щедрівському водосховищі було  виявлено  громадянина, який здійснював незаконне добування (вилов) водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – двома сітками. В  правопорушника  було вилучено   63 карасі сріблястих та 2 сітки загальною  довжиною  48 метрів. Загальна сума збитків, нанесених довкіллю внаслідок незаконного добування об’єктів тваринного світу на території природно-заповідного фонду, становить більше 56 тисяч гривень.

На місце злочину було викликано слідчо-оперативну групу Хмельницького РУП ГУНП. Матеріали по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці